דר איתן מיזיריצקי
Google+

לייעוץ, בדיקה או טיפול

התקשרו עכשיו 03-6449139

או מלאו את הטופס:
שם מלא *
טלפון *
דוא"ל

השתלות שיניים

 ד"ר איתן מיזרצקי הוא ממובילי מהפכת השתלות השיניים בישראל, במסגרת המומחיות לשיקום הפה. כיום כבר כולם יודעים - שזו הדרך בטוחה, הבריאה והיפה להשיב לפה את תפקודיו הדנטליים ואת הברק לחיוך מלא שיניים. ללא כאבים. תוך ליווי אישי וצמוד. התאמת תוכנית אישית. כל הטיפולים במקום אחד. לאבחון ותוכנית טיפולים כוללת, צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

 

 

 

 

קרא עוד
כאשר מגיע הזמן ואין ברירה אלא לשקול לעבור טיפול של השתלת שן, חשוב מאוד לזכור שלוש נקודות חשובות...
קרא עוד
הכול על איך לבחור משקם שיבצע את ההשתלה
 
 

לאבחון ותוכנית טיפולים כוללת, צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

אז מה זה בעצם שתלים?

שתלים דנטליים הם ברגים עשויים מטיטניום איכותי דמויי שורש שן המוחדרים בצורה כירורגית לעצם הלסת ומוטמע בו. השתלים בתנאי שהוחדרו כהלכה כמובן, יכולים לשמש כתומכים לכתר ולתותבות קבועות ונשלפות.
כמות השתלים ומיקומם נקבעים על ידי רופא מומחה לשיקום הפה.
כיום, השתלות שיניים הן המענה האיכותי ביותר לבעיית חוסר או איבוד שיניים. השתלות שיניים משיבות לפה את תפקודיו הדנטליים התקינים ומשפרים באופן ניכר את מראה השיניים.
 
 
השתלת שיניים
 

הסוד טמון בידיים של המומחה

חשוב להבין - איכות השתלים ואיכות ההשתלה יקבעו במידה רבה את הצלחת השתלת השיניים והשיקום המלא. ניתן לבצע השתלת שיניים בודדה, לשן אחת, או כמה שתלים אשר עליהם יישב מבנה שיניים שלם או חלקי.
החשיבות הרבה של השתלים הופכות את בחירת המומחה לאלמנט החשוב ביותר . רופא שיניים מומחה בשיקום הפה, בעל וותק ונסיון של שנים רבות, יבצע את הליך  השתלת השיניים בצורה הטובה והמקצועית ביותר ויסלול את הדרך לשיקום מלא ואיכותי של הפה כולו.
המרפאה של ד"ר איתן מיזרצקי ביצעה בהצלחה ללא מבוטלת אלפי השתלות שיניים שסייעו לשיקום הפה של המטופלים. הסוד, כפי שאמרנו, טמון בידיים, בניסיון וביכולת לזהות את הצרכים הדנטליים הספציפיים של המטופל ולפעול לפיהם.
אנו מפצירים בכם לא להתייאש ולבוא לאבחון מוקדם. אתם יכולים לחזור לחייך בפה מלא שיניים בריאות ומתפקדות.
צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם.
 

ומה אומרים המחקרים?

סיכויי ההצלחה של השתלת שיניים, על פי מחקרים, עומדים על 97% באופן מיידי ו - 90%-95% אחוזים בטווח של עשר שנים ומעלה. ככל שהרופא המשתיל יותר בקיא במלאכת ההשתלה כך סיכויי הצלחה הולכים וגוברים.
 

האם זה מתאים לכולם?

שתלים דנטליים מתאימים להתקנה מגיל 18 - עד גיל 120. ככל שהטכנולוגיה בתחום משתפרת כך גדלים הסיכויים שגם בגיל מתקדם תוכלו ליהנות משיניים בריאות ויפות.
 
שתלים דנטליים בלסת התחתונה
 

התאמה אישית..  

כמו שלכל אחד אופי שונה וחיוך ייחודי, כך גם מבנה הפה, חוזק עצם הלסת והמנשך שונים מאדם לאדם. מומחה לשיקום הפה בעל ידע וניסיון יודע להתאים את תכנית השתלת השיניים באופן המדויק ביותר ביחס לאופי הדנטלי הייחודי של כל מטפל.
זהו המפתח להצלחת ההשתלה, הבנה של צרכי המטופל והתאמה לתכנית טיפולים מקיפה ומקצועית.
 
 

רגע רגע... ומה עם הכאבים?

והתשובה היא... לא! הרדמה מקומית מדויקת על ידי הרופא המשתיל תבטל את הכאב כליל. לאחר ההשתלה, ייתכן כי המקום יהיה רגיש באופן טבעי אך משככי כאבים יעזרו לאלחש את הכאבים.
תקופת ההחלמה משתנה בין מטופל למטופל. הדבר תלוי גם בהיקף הטיפול ובכמות השתלות השיניים. מומלץ לקחת חופש של יום יומיים על מנת לאפשר לאזור להחלים בצורה טובה. בכל מקרה, רוב המטולים חוזרים לתפקוד רגיל ללא שום בעיה.

ועוד חדשות מעולות

במרפאה של ד"ר איתן מיזרצקי משפרים את היכולות הדנטליות כל הזמן, לרווחת המטופלים. החידוש האחרון בתחום הוא השתלות שיניים ממוחשבות.
השתלות השיניים הממוחשבות מסתמכות על צילום c.t שמתורגם על צג המחשב לתמונה תלת מימדית של עצם הלסת, לרבות פרמטרים דנטליים חשובים. באופן הזה, ניתן לתכנן בצורה המדויקת ביותר את מיקום השתלים בפה. מיקום השתלים מאפשר שיקום מוצלח יותר, עם פחות פעולות דנטליות פולשניות.
השיטה הממוחשבת מעניקה למטופל את השקט הנפשי והידיעה כי ההשתלות ייעשו בצורה המדויקת ביותר האפשרית. זהו כלי עוצמתי שיותר ויותר מרפאות מגלות את טיבו. אצלנו במרפאה, מובילים את השינוי הממוחשב.
יותר ויותר מטופלים נהנים כיום מהשתלות שיניים על בסיס תוכנת המחשב וזוכים לשיקום דנטלי מוצלח ואסתטי.
 
 

 
 
השתלות שיניים בלסת התחתונה
 

מה עוד אתם צריכים לדעת?

אתם צריכים לדעת שאנחנו מקפידים על יחס אישי וחם למן ההתחלה ועד תום ההשתלות והמשך תהליך השיקום. כל מטופל אצלנו מקבל את כל הפרטים והמידע על הטיפול שלו.
אתם צריכים לדעת שאין לכם ממה לחשוש כי אנחנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך. אנחנו מומחים בביטול חששות ומכירים מגוון פרקטיקות מעולות כדי לגרום לכם לשבת בכסא הטיפולים ולצאת עם חיוך גדול.
אתם צריכים לדעת שגם אם התייאשתם כבר, יש עוד סיכוי, אצלנו. הוותק והניסיון הרב של ד"ר איתן מיזרצקי מוציא אנשים מכל הסוגים ובכל הגילאים מחייכים מאוזן לאוזן.
אתם צריכים לדעת שאנו משקיעים בפן האסתטי את אותו הזמן ותשומת הלב כמו גם לצד המקצועי. לאחר ההשתלות הפה שלכם יהיה מוכן לשיקום מלא מבחינה דנטלית וגם מבחינה אסתטית.
למידע נוסף, קביעת תור ושאלות נוספות - צרו עמנו קשר.